Yhteystiedot

Seuran toimiston käyntiosoite: 

Uusimaa Areena, Lapinniementie 27, 06100 Porvoo

Seuran yleiset sähköpostiosoitteet
Yleinen sähköpostitoimisto@fcfj.fi
Viestintäviestinta@fcfj.fi
Seuravarusteet ja peliasutvarusteet@fcfj.fi
Johtokuntajohtokunta@fcfj.fi

Henkilöstö

Tehtävä ja vastuualueNimiSähköpostiosoite
ToiminnanjohtajaMira Oras

mira.oras@fcfj.fi

040 568 6629

Valmennuspäällikkö

Ville Enrold

(perhevapaalla)

ville.enrold@fcfj.fi

040 682 9922

Valmennuspäällikkö




Emil Vaara

emil.vaara@fcfj.fi

040 753 3133

Ikäkausivalmentaja

A ja B

Jarno Taiha

jarno.taiha@gmail.com

0451356639

Ikäkausivamentaja

C

Unto Virkkala

unto.virkkala@gmail.com

0404188534

Ikäkausivalmentaja

U13 (07)+U9 (11)

Stanley Festus

kelewe@hotmail.com

0452367775

Ikäkausivalmentaja

U12 (08)+U8 (12)

John Harinen

develupoy@gmail.com

0451371028

Ikäkausivalmentaja

U11 (09)+U7 (13)

José Barboza

josbarboza@gmail.com

040 483 9080

Ikäkausivalmentaja

U10 (10)+U6 (14)

Lauri Lehtinen

lalehtin@gmail.com

0405630004

FC Futura Juniorit ry

PostiosoiteLapinniementie 27, 06100 Porvoo
Laskutusosoite

Verkkolaskutus:

Futura Juniors ry

Verkkolaskuosoite(OVT):003723974115

Välittäjätunnus: 003721291126 (Maventa)

Mikäli e-laskujen lähetys ei ole mahdollista, pyydämme teitä lähettämään laskut spostitse:

info@alkemax.fi

Yhdistysrekisteritunnus205.088
Y-tunnus2397411-5
Seuran päätiliFI29 5358 0620 2649 59

FCFJ verkossa ja sosiaalisessa mediassa

Kotisivutwww.fcfj.fi
Facebookwww.facebook.com/fcfuturajuniorit
Instagramwww.instagram.com/fcfuturajuniorit
Twitterwww.twitter.com/futurajuniorit
Youtubewww.youtube.com/FCFJPorvoo
Kuvat.fiwww.fcfj.kuvat.fi/
Tilitoimisto/kirjanpito

Virpi Varjolaakso / Alkemax Oy

Sannaistenkatu 8, 06100 Porvoo

virpi.varjolaakso@alkemax.fi

050 3599267