Yhteystiedot

Seuran toimiston käyntiosoite: 

Uusimaa Areena, Lapinniementie 27, 06100 Porvoo

Seuran yleiset sähköpostiosoitteet
Yleinen sähköpostitoimisto@fcfj.fi
Viestintäviestinta@fcfj.fi
Seuravarusteet ja peliasutvarusteet@fcfj.fi
Johtokuntajohtokunta@fcfj.fi

Henkilöstö

Tehtävä ja vastuualueNimiSähköpostiosoite
ToiminnanjohtajaJanne Ekman

janne.ekman@fcfj.fi

0405572707

Junioripäällikkö

P7,P8 ja P9 

Ville Enrold






ville.enrold@fcfj.fi

040 682 9922

Urheilutoimenjohtaja






Emil Vaara

emil.vaara@fcfj.fi

040 753 3133

Tyttö- ja naisfutiksen kehityspäällikkö

Naiset ja T18

Paulo Pimentel 040 189 0109

Vastuuvalmentaja

P20 ja P15

Jarno Taiha

jarno.taiha@gmail.com

0451356639

Vastuuvalmentaja

P17 

Fredrik Ahlgren

ahlgren.fredrik3@gmail.com

0414923923

Vastuuvalmentaja

T10 ja T12

Calebe Gama

hamalainencalebe@gmail.com

0403569007

Vastuuvalmentaja

P14 ja T14

Rui Gomesrui_gomes_20@hotmail.com

Vastuuvalmentaja

P12, P8 ja P9

John Harinen

johnharinen@gmail.com

0451371028

Vastuuvalmentaja

P13 ja P11

José Barboza

josbarboza@gmail.com

040 483 9080

Vastuuvalmentaja

P10 ja T8

Lauri Lehtinen

lalehtin@gmail.com

0405630004

Vastuuvalmentaja

P6 ja T7

Siiri Rouvila

siiri.rouvila@fcfj.fi

0452661980

FC Futura Juniorit ry

PostiosoiteLapinniementie 27, 06100 Porvoo
Laskutusosoite

Verkkolaskutus:

Futura Juniors ry

Verkkolaskuosoite(OVT):003723974115

Välittäjätunnus: 003721291126 (Maventa)

Mikäli e-laskujen lähetys ei ole mahdollista, pyydämme teitä lähettämään laskut spostitse:

info@alkemax.fi

Yhdistysrekisteritunnus205.088
Y-tunnus2397411-5
Seuran päätiliFI29 5358 0620 2649 59

FCFJ verkossa ja sosiaalisessa mediassa

Kotisivutwww.fcfj.fi
Facebookwww.facebook.com/fcfuturajuniorit
Instagramwww.instagram.com/fcfuturajuniorit
Twitterwww.twitter.com/futurajuniorit
Youtubewww.youtube.com/FCFJPorvoo


Tilitoimisto/kirjanpito

Virpi Varjolaakso / Alkemax Oy

Sannaistenkatu 8, 06100 Porvoo

virpi.varjolaakso@alkemax.fi

050 3599267