Yhteystiedot

Seuran toimiston käyntiosoite: 

Uusimaa Areena, Lapinniementie 27, 06100 Porvoo

Seuran yleiset sähköpostiosoitteet
Yleinen sähköpostitoimisto@fcfj.fi
Viestintäviestinta@fcfj.fi
Seuravarusteet ja peliasutvarusteet@fcfj.fi
Johtokuntajohtokunta@fcfj.fi
Tehtävä ja vastuualueNimiSähköpostiosoite
ToiminnanjohtajaJanne Ekman

janne.ekman@fcfj.fi

0405572707

Junioripäällikkö

P6,P7 ja P8 

Ville Enrold




ville.enrold@fcfj.fi

040 682 9922

Valmennuspäällikkö




Emil Vaara

emil.vaara@fcfj.fi

040 753 3133

Tyttö- ja naisfutiksen kehityspäällikkö

Naiset ja T18

Paulo Pimentel 040 189 0109

Vastuuvalmentaja

P20 ja P17

Jarno Taiha

jarno.taiha@gmail.com

0451356639

Vastuuvalmentaja

P16 ja P15

Fredrik Ahlgren

ahlgren.fredrik3@gmail.com

0414923923

Vastuuvalmentaja

P14 ja P13

Damir Gadimov

gadimovdamir@gmail.com

0449732790

Vastuuvalmentaja

P11

John Harinen

johnharinen@gmail.com

0451371028

Vastuuvalmentaja

P12 ja P10

José Barboza

josbarboza@gmail.com

040 483 9080

Vastuuvalmentaja

P9 ja T7

Lauri Lehtinen

lalehtin@gmail.com

0405630004

Vastuuvalmentaja

U6

Siiri Rouvila

siiri.rouvila@fcfj.fi

0452661980

FC Futura Juniorit ry

PostiosoiteLapinniementie 27, 06100 Porvoo
Laskutusosoite

Verkkolaskutus:

Futura Juniors ry

Verkkolaskuosoite(OVT):003723974115

Välittäjätunnus: 003721291126 (Maventa)

Mikäli e-laskujen lähetys ei ole mahdollista, pyydämme teitä lähettämään laskut spostitse:

info@alkemax.fi

Yhdistysrekisteritunnus205.088
Y-tunnus2397411-5
Seuran päätiliFI29 5358 0620 2649 59

FCFJ verkossa ja sosiaalisessa mediassa

Kotisivutwww.fcfj.fi
Facebookwww.facebook.com/fcfuturajuniorit
Instagramwww.instagram.com/fcfuturajuniorit
Twitterwww.twitter.com/futurajuniorit
Youtubewww.youtube.com/FCFJPorvoo


Tilitoimisto/kirjanpito

Virpi Varjolaakso / Alkemax Oy

Sannaistenkatu 8, 06100 Porvoo

virpi.varjolaakso@alkemax.fi

050 3599267