Joukkueiden joukkueenjohtajien yhteystiedot löydät alta. Joukkueiden omat sivut löytyvät vasemmalta. Joukkueiden omilla sivuilla tarkempia tietoja tapahtumista, uutisia ja muuta mielenkiintoista sisältöä!

JoukkueYhteyshenkilön nimiYhteystiedot
NaisetSanna Antinluomasanna.antinluoma@lahitapiola.fi
P20 (1999-2001)Kari Kilpeläinenhuhti@msn.fi
T18 (2003)Tiina Rahkonentiina.rahkonen@iki.fi
P17 (2003-2002)

P17/1: Sari Saariaho

P17/2. Ari Niemi

sari.saariaho@elisanet.fi


arscaniemi@gmail.com

P15 (2004)

Valkoinen: Päivi Linteri

Sininen: Saara Hatunen

Valkoinen: paivi.linteri@gmail.com

Sininen: saarahatunen@gmail.com

T15-14 (2004-2005)Annika Saastamoinenssma@viessmann.fi
P14 (2005)

 Kalevi Rajala


kalevi.rajala@pp.inet.fi
P13 (2006)

Valkoinen: Mika Engblom

Sininen: Miro Wahlberg

Valkoinen: mengblom1@gmail.com

Sininen: miro.wahlberg@gmail.com

T13-12 (2006-2007)Petteri Pulkkinenpetteri.pulkkinen@ensto.com
P12 (2007)

Valkoinen: Marko Johansson

Sininen: Jaakko Kalliokoski

Valkoinen: fcfjp07valkoinen@gmail.com

Sininen: fcfjp07@gmail.com

P11 (2008)

Valkoinen: Mari Römpötti-Karlsson

Sininen:Heini Pylkkä

Valkoinen: mari.rompotti@porvoo.fi

Sininen:             heini.pylkka@steripolar.fi

T11-10 (2008-2009)Timo Pietiäinentimo.pietiainen@luukku.com
P10 (2009)

Valkoinen: Stefan Sundman

Sininen: Kimmo Lietosaari

Valkoinen: sundmanstefan@gmail.com

Sininen: kimmo.lietosaari@gmail.com

P9 (2010)Netta Vainiop10@fcfj.fi
T9-8 (2010-2011)Viveka Mörnet10-11@fcfj.fi
P8 (2011)Jesse Rautiop11@fcfj.fi
P7 (2012)

Kokonniemi: Petteri Korpilammi

Keskusta: Santtu Salo

Tolkkinen:  Lauri Lehtinen

Kokonniemi: fcfj.p12@gmail.com





Keskusta: santtu.salo@mail.org





Tolkkinen: lauri.lehtinen@porvoo.fi

T7-6 (2012-2013)Emmi Kurikkaemmi.kurikka86@gmail.com
P6 (2013)

East: Jukka Samola

West: Terhi Metso

East: jukka.samola@gmail.com

West: terhi1.metso@gmail.com