Joukkueiden joukkueenjohtajien yhteystiedot löydät alta. Joukkueiden omat sivut löytyvät vasemmalta. Joukkueiden omilla sivuilla tarkempia tietoja tapahtumista, uutisia ja muuta mielenkiintoista sisältöä!

JoukkueYhteyshenkilön nimiYhteystiedot
NaisetSanna Antinluomasanna.antinluoma@lahitapiola.fi

P20/1 ja 2

(2000-2002)

Sari Saariahosari.saariaho@gmail.com
T18 (200-2007)Petteri Pulkkinenpetteri.pulkkinen@ensto.com
P17 (2003-2004)

P17/1: Merja Kouva

P17/2. 

merja.kouva@gmail.com







P16 (2005) Tommi NIskanentommi.niskanen@hel.fi
P15 (2006)Thomas Markussonmarkusson.thomas@gmail.com



P14 (2007)

Valkoinen: Malin Hollmén

Sininen: Jaakko Kalliokoski

Valkoinen: fcfjp07valkoinen@gmail.com

Sininen: fcfjp07@gmail.com

P13 (2008)

Valkoinen: Mari Römpötti-Karlsson

Sininen:Heini Pylkkä

Valkoinen: mari.rompotti@porvoo.fi

Sininen:             heini.pylkka@steripolar.fi

T13 (2008-2009)Timo Pietiäinenfcfjt0809@gmail.com 

P12

(2009)

Valkoinen: Stefan Sundman

Sininen: Kimmo Lietosaari

Valkoinen: sundmanstefan@gmail.com

Sininen: kimmo.lietosaari@gmail.com

P11(2010)

Valkoinen: Pauliina Heikkinen

Sininen: Hanna Pihlman

Valkoinen: p10@fcfj.fi






Sininen: hanna.valjakka@gmail.com

T11 (2010-2011)Viveka Mörnet10-11@fcfj.fi
P10 (2011)Teemu Hietanenhietanen.teemu@gmail.com
P9 (2012)

Kokonniemi: Petteri Korpilammi

Karoliina Lempinen

Keskusta: Santtu Salo

Kokonniemi: 
p2012kokonniemi@fcfj.fi








Keskusta: santtu.salo@mail.org

T9 (2012-2013)Anette Siiraanette.siira@gmail.com
P8 (2013)

East: Jukka Samola

West: Terhi Metso

East: jukka.samola@gmail.com

West: terhi1.metso@gmail.com

P7 (2014)









Mira Orasmira.oras@gmail.com
T7 (2014-2015)Janne Ekmanjanne.ekman@fcfj.fi
P6 (2015)Janne Ekmanjanne.ekman@fcfj.fi