Joukkueiden joukkueenjohtajien yhteystiedot löydät alta. Joukkueiden omat sivut löytyvät vasemmalta. Joukkueiden omilla sivuilla tarkempia tietoja tapahtumista, uutisia ja muuta mielenkiintoista sisältöä!

JoukkueYhteyshenkilön nimiYhteystiedot
NaisetRami Niinikoskirami.niinikoski@fcfj.fi

P20/1 ja 2

(2000-2002)

P20/1 Merja Kouvamerja.kouva@gmail.com
T18 (200-2007)Petteri Pulkkinenpetteri.pulkkinen@ensto.com
P17 (2005-2006)Marko Kangasmarko.kangas@aretai.org



P15 (2007)

Valkoinen: Malin Hollmén

Sininen: Jaakko Kalliokoski

Valkoinen: fcfjp07valkoinen@gmail.com

Sininen: fcfjp07@gmail.com

P14 (2008)

Valkoinen: Mari Römpötti-Karlsson

Sininen:Heini Pylkkä

Valkoinen: mari.rompotti@porvoo.fi

Sininen:             heini.pylkka@steripolar.fi

T14 (2008-2009)Timo Pietiäinenfcfjt0809@gmail.com 

P13

(2009)

Valkoinen: Stefan Sundman

Sininen: Kimmo Lietosaari

Valkoinen: sundmanstefan@gmail.com

Sininen: kimmo.lietosaari@gmail.com

P12(2010)

Valkoinen: Pauliina Heikkinen

Sininen: Hanna Pihlman

Valkoinen: 

fcfjp08valkoinen@gmail.com

Sininen: hanna.valjakka@gmail.com

T12 (2010-2011)Anu Bromant10-11@fcfj.fi
P11 (2011)Teemu Hietanenhietanen.teemu@gmail.com
P10 (2012)

Kokonniemi: Petteri Korpilammi

Karoliina Turpeenniemi

Keskusta: Santtu Salo

Kokonniemi: 
p2012kokonniemi@fcfj.fi





Keskusta: santtu.salo@mail.org

T10 (2012-2013)Anette Siiraanette.siira@gmail.com
P9 (2013)

 Jukka Samola


fcfjP2013@gmail.com 


P8 (2014)Mira Orasmira.oras@gmail.com
T8 (2014-2015)Taru Springspringtaru@gmail.com
P7 (2015)Emma Wahlströmemmarwahlstrom@gmail.com
T7 (2016-2017)Janne Ekmanjanne.ekman@fcfj.fi
P6 (2016-2017)Janne Ekmanjanne.ekman@fcfj.fi