Joukkueiden joukkueenjohtajien yhteystiedot löydät alta. Joukkueiden omat sivut löytyvät vasemmalta. Joukkueiden omilla sivuilla tarkempia tietoja tapahtumista, uutisia ja muuta mielenkiintoista sisältöä!

JoukkueYhteyshenkilön nimiYhteystiedot
NaisetSanna Antinluomasanna.antinluoma@lahitapiola.fi
P20 (2000-2002)Sari Saariahosari.saariaho@gmail.com
T18 (2002-2005)Janne Ekmanjanne.ekman@fcfj.fi
P17 (2003-2004)

P17/1: Merja Kouva

P17/2. 

merja.kouva@gmail.com



P15 (2005) Kalevi Rajalakalevi.rajala@pp.inet.fi
P14 (2006)Thomas Markussonmarkusson.thomas@gmail.com
T14-13 (2006-2007)Petteri Pulkkinenpetteri.pulkkinen@ensto.com
P13 (2007)

Valkoinen: Malin Hollmén

Sininen: Jaakko Kalliokoski

Valkoinen: fcfjp07valkoinen@gmail.com

Sininen: fcfjp07@gmail.com

P12 (2008)

Valkoinen: Mari Römpötti-Karlsson

Sininen:Heini Pylkkä

Valkoinen: mari.rompotti@porvoo.fi

Sininen:             heini.pylkka@steripolar.fi

T12-11 (2008-2009)Timo Pietiäinentimo.pietiainen@luukku.com

P11

(2009)

Valkoinen: Stefan Sundman

Sininen: Kimmo Lietosaari

Valkoinen: sundmanstefan@gmail.com

Sininen: kimmo.lietosaari@gmail.com

P10(2010)

Valkoinen: Pauliina Heikkinen

Sininen: Hanna Pihlman

Valkoinen: p10@fcfj.fi





Sininen: hanna.valjakka@gmail.com

T10-11 (2010-2011)Viveka Mörnet10-11@fcfj.fi
P9 (2011)Jesse Rautiop11@fcfj.fi
P8 (2012)

Kokonniemi: Petteri Korpilammi

Karoliina Lempinen

Keskusta: Santtu Salo

Kokonniemi: 
p2012kokonniemi@fcfj.fi











Keskusta: santtu.salo@mail.org

T8-7 (2012-2013)Rami Niinikoskirami.niinikoski@kierto.fi
P7 (2013)

East: Jukka Samola

West: Terhi Metso

East: jukka.samola@gmail.com

West: terhi1.metso@gmail.com

P2014

T2014

Mira Orasmira.oras@fcfj.fi