Yhteystiedot

Joukkueiden ja ikäluokkien yhteystiedot löydät joukkueiden omilta sivuilta »

FC Futura Juniorit ry

PostiosoitePL 52, 06101 Porvoo 

Sähköpostiosoitteet

LaskutusosoiteLaskut joko postilokero-osoitteella tai suoraan kirjanpitoon: Yleinen sähköpostitoimisto@fcfj.fi
 FC Futura Juniorit / Alkemax Oy
Sannaistenkatu 8, 06100 Porvoo
 Viestintäviestinta@fcfj.fi
Yhdistysrekisteritunnus205.088 Seura- ja peliasutvarusteet@fcfj.fi
Y-tunnus 2397411-5 Johtokuntajohtokunta@fcfj.fi
Seuran päätiliFI29 5358 0620 2649 59 Webmasterwebmaster@fcfj.fi
     

FCFJ verkossa ja sosiaalisessa mediassa

   
Verkkowww.fcfj.fi   
Facebookwww.facebook.com/fcfuturajuniorit   
Youtubehttps://www.youtube.com/FCFJPorvoo   
Twitterhttps://twitter.com/futurajuniorit   
Instagramhttps://instagram.com/fcfuturajuniorit/   
Google+https://plus.google.com/+FcfjFi/posts   
kuvat.fihttp://fcfj.kuvat.fi/   

 

Tilitoimisto/kirjanpito

TehtäväNimiPuhelinSähköpostiosoite 
KirjanpitäjäTerhi Järvikari / Alkemax Oy
Jokikatu 33 A 2, 06100 Porvoo
- postilaatikko sisäpihan puolella
Terhi, 040 521 0631terhi.jarvikari@alkemax.fi

Porvoon Liikuntapalveluiden päivystysnumero puh. 020 692 270

• arkisin klo 8-22, (kesällä 8-21)
• la ja pyhäpäivisin klo 8-16
• Sunnuntaisin klo 8-18

Päivystysnumeroon tulee ilmoittaa akuutit ongelmat kuten esim. kiinni olevat ovet, kenttien valot ja viivat, havaittu ilkivalta ym.

Palautetta liikuntatoimelle

Käytä palautteen antamiseen - esim. kentttien kunnosta - palautelomaketta, joka löytyy www.porvoo.fi/neuvonta-palaute
Valitse valikosta Vapaa-aika ja matkailu -> Liikunta ja urheilu

FC Futura Juniorit ry - Johtokunta 2016-2017

TehtäväNimiPuhelinVastuualue Ikäluokkien tuki
PuheenjohtajaJanne Ranta

040 763 3667

Hallinto, organisaatio,
yhteydet kuntiin ja muihin seuroihin JunnuTuki, Olosuhteet
 
VarapuheenjohtajaMika Laine0400 494 234Viestintä, nettisivut, some, JunnuTuki, myClubmm. MyClub-tuki, nettisivujen päivitys
Rahastonhoitaja
Talousvastaava
Minna Lakso-Pakkala040 560 6054Seuran budjetti ja talouden suunnittelu, rahastonhoitaja- ja jojokoulutuksetAuttaa ikäluokkien rahastonhoitajia sekä joukkueenjohtajia 
Johtokunnan jäsenNiko Allén041 434 9774Valmentaja- ja huoltaja- ja pelinohjaajakoulutukset, valmennuslinjaKoordinoi koulutuksia
Johtokunnan jäsenMirko Mäkimartti050 4583 949Lähifutis, valmennuslinja, pelinohjaajat 
Johtokunnan jäsenDan Tallberg0400 626 005Henkilöstö, palkka-asiat, valmentaja- ja työsopimukset, olosuhteetAuttaa ikäluokkia seuran palkkaamien valmentajien kanssa
Johtokunnan jäsenVille Siljamo040 737 7141  
Johtokunnan jäsenMarkus Broman050 3354215Valmennuslinja, junnioriapuvalmentajat 
Johtokunnan jäsenNiina Pekkala040 933 1785JunnuTuki, varusteet, fanituotteetSeuran varusteasiat
Johtokunnan sihteeri (ulkop.)Mikko Niskanen040 824 6969  
Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@fcfj.fi
Johtokunnan yleinen sähköposti: johtokunta@fcfj.fi 

 

FC Futura Juniorit ry - muut toimihenkilöt ja palkatut valmentajat 2014-2015

TehtäväNimiSähköpostiosoite ja puhelinVastuualueIkäluokkien tuki
ValmennuspäällikköVille Enroldville.enrold@fcfj.fi
040 682 9922
Ikäluokkien tuki, harjoitusvuorot, P05 valkoinen, P06Auttaa ikäluokkien valmentajia suunnitelmien teossa ja pelitavan opettamisessa.
Valmentaja/seurasihteeriMikko Niskanenmikko.niskanen@fcfj.fi
040 824 6969
P03 valkoinen, P05 sininen 
ValmentajaJean Mushimiyimanajean.mushimiyimana@fcfj.fi
044 545 4264
 
P03 valkoinen, P04 valkoinen 
ValmentajaMikko "Bode" Kuosmanenkuosmanenmikko@hotmail.com
040 6829933
Naiset, TB-juniorit, T04-05 
ValmentajaTemo Apriamashvilidiegito1986@yahoo.com
040 1279773
M2 
ValmentajaMikke Salonensalonenmiku@gmail.com
050 368 6386
P02 sininen 
ValmentajaRobert Palomäki P01 sininen 
ValmentajaLauri Liikonenlauri.liikonen@gmail.com
0400 305 503
P04 sininen 
ValmentajaJosé Barbozajosbarboza@gmail.com
040 483 9080
P02 valkoinen, P07 ja P08 talentti 
ValmentajaEmil Vaara040 753 3133B17 
MaalivahtivalmentajaKari-Matti "Kartsa" Tallgren tmitallgren@gmail.com
044 333 6081
maalivahtivalmentaja 
Valmentaja / MV-valmentajaMarko Koskelamarko.kos@kolumbus.fi
040 525 9813
maalivahtivalmentaja 

Pelipassit ja vakuutukset
Jojo-kouluttaja
Pelaajasiirtovastaava

Anna-Kaisa Jaakkonenanna-kaisa.jaakkonen@fcfj.fi
040 701 8695

Palloverkko
ResultCode

Auttaa ikäluokkia Pelipaikan ja ResultCoden käytössä sekä pelaajasiirroissa
Henkinen tuki

 

FC Futura Juniorit ry - Muut yhteystiedot

ToimikuntaVastuuYhteystiedotTehtäväalueTehtävä 
Varusteet ja peliasutNiina Pekkalaniina.pekkala@fcfj.fi
040 933 1785
varusteet@fcfj.fi
 Koordinoi seuran peli- ja seura-asutilauksia yms.
JunnutukiJanne Ranta040 763 3667
janne.ranta@fcf.fi
Seuran varainhankinta 
OlosuhteetJanne Ranta 040 763 3667
janne.ranta@fcfj.fi
  
 Muut jäsenet: Dan Tallberg, Mirko Mäkimartti, Markus Broman
VuosigaalaJärjestelyvastuu vuosittain D12/Dn12 (2017: P05)
  
PIccoli Amici2017: P08 
  
Korttelifutis2017: P07/T06-07 
  

 

FCFJ johtokunta

Janne Ranta
Mika Laine
Mirko Mäkimartti
Niko Allén
Dan Tallberg
Markus Broman
Niina Pekkala
Minna Lakso-Pakkala

FCFJ palkatut ja muut toimihenkilöt

Ville Enrold
Mikko Niskanen
Mikko "Bode" Kuosmanen
Jean Mushimiyimana
Jose Barboza
Mikke Salonen
Emil Vaara
Teimuraz "Temo" Apriamashvili
Anna-Kaisa Jaakkonen
Lauri Liikonen
Robert Palomäki